Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Новини

Відкрили оновлене травматологічне відділення

Дата створення: 16:50 16.03.2018

Чемеровеччина сьогодні приймала поважних гостей, які прибули на почесну місію – відкриття травматологічного  відділення після реконструкції ІІ-ІІІ поверхів дитячого корпусу Чемеровецької центральної районної лікарні. Захід відбувся за участі  народного депутата України Василя Амельчинка, голови Хмельницької облдержадміністрації Олександра Корнійчука та голови обласної ради Михайла Загороднього, директора департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Якова Цуглевича, а також депутатів обласної ради - наших земляків.

УВАГА! Очікуються складні погодні умови

Дата створення: 15:59 16.03.2018

За прогнозом українського Гідрометцентру внаслідок впливу активного циклону 17-18 березня очікуються різкі зміни погоди: сильний сніг, хуртовини (приріст снігового покрову 15-20 см.), посилення вітру до 15-20 м/с, пониження температури повітря (17 березня до 2-7о морозу, 18 березня вночі до 10-15о морозу, вдень 6-11о морозу).

Селищна рада відтерміновує прийняття рішень про землі за межами населених пунктів

Дата створення: 14:06 16.03.2018

На вимогу сьогоднішнього дня перед кожною об’єднаною територіальною громадою стоїть завдання проведення спільної з органами Держгеокадастру інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення для передачі з державної власності у комунальну власність. В результаті передачі повноважень місцева влада отримає можливість організувати постійний контроль за використанням земель, спроститься пошук потенційних земельних ділянок для інвесторів та містобудівних потреб. Для Чемеровецької громади дане питання також є актуальним і вагомим для вирішення, оскільки залишаться відкритими питання забезпечення земельнимиділянками учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та мешканців громади загалом.

Творчі здобутки викладачів Чемеровецької художньої школи

Дата створення: 14:02 16.03.2018

Днями в Хмельницькомуобласному науково-методичному центрі культури і мистецтввідбулася презентація звітної виставки художніх творів викладачів художніх шкіл області. Чемеровецька дитяча художня школа також представила  на творчі доробки всіх викладачів школи в різних номінаціях і техніках: олійний  живопис, пейзажі, натюрморти,  графіка,  декоративний підлаковий розпис на картонах по дереву, вишивка та різьба по дереву.

Вітання з професійним святом

Дата створення: 14:01 16.03.2018

Напередодні відзначення професійного свята працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення в лекційній залі Центру культури, дозвілля та мистецтв провели урочисті збори представників галузі Чемеровеччини. Сьогодні комунальники приймали вітання від голів Чемеровецької райдержадміністрації та районної ради Олега Батюка та Світлани Павлишеної, а також Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня. Традиційно для таких урочин, очільники відзначили  працівників грамотами, подяками та цінними подарунками. Крім того, за дорученням Олександра Володимировича усім працівникам комунальних підприємств селищної ради виплачено премії.

Провели нараду з діловодами

Дата створення: 13:59 16.03.2018

Селищна рада не порушує напрацьовану систему роботи щодо проведення виробничих, апаратних нарад та засідань комісій. Сьогодні в читальній залі Чемеровецької центральної бібліотеки відбулась чергова  нарада з діловодами загального відділу, яка проходила за головування керуючої справами виконавчого комітету Жанни Народовець.  До обговорення поточних виробничих питань,запропонованих секретарем селищної ради Оленою Бистраківською, долучились  начальник архівного відділу райдержадміністрації Оксана Вінярська, яка надала присутнім певні рекомендації щодо архівної справи та виконуюча обов’язки начальника відділу «Чемеровецьке бюро правової допомоги» Катерина Помазова розповіла про можливості надання первинної та вторинної безкоштовної правової допомоги. Головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Людмила Рудніцька ознайомила присутніх з вимогами затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва та повноваженнями органів місцевого самоврядування в частині формування списків та прийому відповідних документів для подальшої  виплати дотації за молодняк фізичним  особам. Також в ході робочого спілкування обговорено питання вчасності та якості інформування, підготовки довідок, актів обстежень та інших документів, що видаються діловодами, підготовка списків пільговиків на тверде паливо, необхідність проведення роз’яснювальної роботи з одержувачами субсидії на тверде паливо, а також організація повідомлення про нараховане оподаткування.

Взяли участь в обласному семінарі з туристично-краєзнавчої роботи

Дата створення: 13:51 16.03.2018

Департамент освіти і науки Хмельницької обласної  державної адміністрації зібрав учора на нараду спеціалістів управлінь і відділів освіти, які відповідають за туристично-краєзнавчу, патріотичну роботу та директорів районних, міських центрів туризму і краєзнавства учнівської молоді, станцій юних туристів. Від Чемеровецької селищної ради участь у семінарі взяв провідний спеціаліст Володимир Пазинюк. В ході обговорення основної  теми заходу «Перспективи розвитку туристично-краєзнавчої роботи та національно-патріотичного виховання в області» заслухано досвід роботи з національно-патріотичного виховання Нетішинських колег, обговорили організаційні моменти проведення гри «Сокіл» («Джура»)та обласних і участь у Всеукраїнських краєзнавчих заходах у 2018 році. Заключним етапом роботи спеціалістів стало обговорення за круглим столом питань щодо удосконалення змісту, форм та засобів організації туристично - краєзнавчої роботи та  національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах децентралізації. Усі одержану інформацію та набуті навики буде спрямовано на удосконалення цього напрямку роботи у освітянських закладах громади.

Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення!

Дата створення: 11:17 16.03.2018

У день вашого професійного свята прийміть щирі вітання! Завдяки Вашим старанням у домівках мешканців Чемровецької громади є вода, вулиці утримуються  в належній чистоті, вчасно прибирається сміття,        надаються інші, вкрай необхідні послуги.

Відбувся черговий звіт виконуючого обов’язків старости

Дата створення: 17:16 15.03.2018

Цього разу підсумки 2017 року підводили  по старостинському окрузі сіл Свіршківці, Демківці,Залісся. Виконуючий обов’язки старости Віталій Король в деталях ознайомив присутніх з досягненнями минулого року, проведеними інвестиційними заходами та планами на поточний рік.  На зборах також були присутніЧемеровецький селищний голова Олександр Собань, депутат обласної ради та керівник ПП «Україна –Агро2С» Володимир Присяжний, заступник керівника ПП «Аграрна компанія 2004» Анатолій Стахурський та депутат селищної ради  ОлексндрМаковський. З-поміж мешканців трьох сіл найактивнішими були жителі села Залісся. Звернення мали різний характер, зокрема, щодо продовження вуличного освітлення в селі, ремонту криниць громадського користування, ремонту дороги та встановлення огорожі біля кладовища, також просили встановити в центрі села дитячий майданчик.

Обмін досвідом з Гуменецькою ОТГ

Дата створення: 17:10 15.03.2018

 У практиці роботи об’єднаних територіальних громад ефективним є удосконалення роботи за результатами обміну досвідом. Періодично застосовуємо  цей метод ми, а  сьогодні у Чемерівцях з візитом  побували представники виконавчого апарату Гуменецької об’єднаної територіальної громади, зокрема, працівників юридичного відділу та Центру надання адміністративних послуг.  Гуменецькі колеги ознайомились із створеними умовами для надання адміністративних послуг у об’єднаному Чемеровецькому ЦНАПі  та перейняли напрацьований досвід порядку проведення приватизації житлового фонду, порядку прийняття на квартирну чергу та ведення обліку громадян, що потребують покращення житлових умов.