Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Новини

День міста – 2 червня!

Дата створення: 11:56 02.06.2018

Усіх хто народився, проживає або просто любить наше селище запрошуємо на святкування Дня народження Чемеровець.

Завершився обласний чемпіонат

Дата створення: 17:19 21.05.2018

Сьогодні в селі Черче   відбулось закриття 56-го  щорічного обласного чемпіонату з туризму і спортивного орієнтування. Звісно, у кожному змаганні є учасники, а є переможці. Та кожна з 18 команд повернулись додому зі своїми досягненнями та результатами. Проте основним здобуткомдля кожного учасника є одержаний досвід командної роботи та особисті емоції від участі в спартакіаді.

Призовники з Жердя поповнили лави Збройних Сил України

Дата створення: 17:14 21.05.2018

Сьогодні біля Чемеровецького районного військового комісаріату відбулись проводи призовників до лав Збройних Сил. Новобранцями української армії стали і два мешканці села Жердя. Окрім теплих слів, побажань щасливої та мирної служби від рідних, настанов майбутнім солдатам від військового комісара Павла Джигуназ вітальним словом до присутніх звернувся виконуючий обов’язки старости Володимир Дюк, який крім того вручив призовникам подарунки від Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня,  котрі станутьїм у пригоді під час служби.

До уваги усіх! Шановні відвідувачі сайту!

Дата створення: 17:13 21.05.2018

Вважаємо за необхідне зазначити, що 25 травня завершується відкрите голосування  за кандидатів на присвоєннязвання «Почеснийгромадянин селища Чемерівці». Просимо активізуватися та усіх, хто ще не віддав голос за свого претендента, долучитися до загальної справи.

Дизайн центрального скверу змінюється

Дата створення: 17:10 21.05.2018

Роботи з  благоустрою території скверу по вулиці Центральна, що заплановані до Дня міста, виходять до завершальний етап. Сьогодні під керівництвом ландшафтних дизайнерів вздовж виставленої бруківкою алеї висадили майже 80 молодих декоративних дерев та кущів. Заходи озеленення відбулись за участі працівників селищної і районної рад та райдержадміністрації.

Нові підходи до навчання першокласників

Дата створення: 17:07 21.05.2018

Минулого тижня на базі Кам’янець-Подільського навчально-виховного комплексу №3 у складі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів та ліцею відбулась нарада керівників управлінь та відділів освіти Хмельницької області.В ході роботи семінару навчальний заклад презентував досвід впровадження нових підходів до навчання першокласників за стандартами Нової української школи. Ще минулого року  Міністерством освіти та науки школубуло відібрано  для участі в освітньому експерименті. Звересня 2017-го першікласи закладувчилися за новимосвітнім стандартом початкової школи. Це один зі складників освітньої реформи. Його мета — навчити дитину користуватися набутими знаннями в житті, а не зазубрювати матеріал.Слід зауважити, що з 1 вересня 2018 року всі українські першокласники почнуть учитися за стандартом «нової української школи».Аспекти та вимоги Нової української школи з метою подальшого їх впровадження у закладах освіти селищної ради вивчала начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна.

Вітаємо Вас з Днем Європи!

Дата створення: 16:34 18.05.2018

Відзначаючи цей день, ми підтверджуємо своє прагнення стати частиною євроспільноти. Ми демонструємо, що бути повноправним членом Євросоюзу – це не тільки державна політика, а щире бажання українців. І цей вибір є вільним і усвідомленим!

Вшанували пам’ять жертв політичних репресій

Дата створення: 16:24 18.05.2018

20 травня 2018 року в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій.

Урочисто відкрито новий спортивний майданчик

Дата створення: 16:21 18.05.2018

Сьогодні о 12.00 у Чемеровецькому НВК № 1 відбулось справжнє свято - радісне та довгоочікуване, адже йому передувала запекла боротьба  та перемога у голосуванні за право отримати цінний подарунок.  Представники Фонду братів Кличко «Клич друзів -  граймо разом» , що став спонсором будівництва нового спортивного майданчика вартістю 200 тис. грн., організували тригодинну спортивно-інтелектуальну ігротеку для школярів. Діти покидали спортивний зал в чудовому настрої та з цінними подарунками  (м’ячами, футболками, кепками та ін.).