Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Привітали ювіляра

        12 липня своє 90-річчя зустрічав житель смт Чемерівці, ветеран війни та праці, учасник бойових дій Гук Петро Іванович. Привітали ювіляра керівник апарату Чемеровецької селищної ради Жанна Народовець та начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак, які з нагоди Дня народження  вручили імениннику Подяку Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня, квіти та цінний подарунок. 

Петро Іванович - людина з надзвичайно багатим життєвим досвідом. Ще молодим юнаком, після звільнення нашого краю від фашистів, проходив військову службу, був поранений в результаті бойових дій, згодом освоїв нелегку шахтарську працю на Донецьких шахтах, але любов до Подільської землі повернула його в Чемерівці.  На різних посадах проявив себе  ініціативним, наполегливим та мудрим працівником, за що був нагороджений багатьма державними нагородами.

Посадовці  висловили глибоку вдячність Петру Івановичу за мудрість, багатий життєвий досвід, багаторічну самовіддану працю, щиро побажали міцного здоров’я, щастя, радості, наснаги, тепла і затишку в родинному колі, благополуччя та ще довгих років життя.« повернутися до списку новин