Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Робоча зустріч в селі Свіршківці

Запорукою успішного  вирішення питань соціально-економічного розвитку в населених пунктах громади є взаєморозуміння та співпраця керівництва селищної ради, депутатського корпусу та директорів агроформувань, що орендують землі на підвідомчій території.

Сьогодні в ході робочої поїздки в село Свіршківці селищний голова Олександр Собань обговорив усі нагальні питання функціонування соціально-культурної сфери з депутатами селищної ради Анатолієм Степчуком, Олександром Маковським та в.о. старости Віктором Королем. Під час спілкування визначили основні завдання, терміни їх реалізації та виконавців проведення робіт.

За рахунок коштів селищної ради буде вирішено питання освітлення в селах Залісся та Демківці. Приватне підприємство «Чемеровецька аграрна компанія-2004», як запевнив Анатолій Степчук, сприятиме вивозу щебеню, придбаного селищною радою, для підсипання доріг по Свіршківцях, Демківцях, Заліссі та облаштуванню шкільного подвір’я бруківкою (450 кв.м), а також закупить дві морозильних камери для дитячих садочків та погасить борг за електроенергію колишньої Свіршковецької сільської ради.

Спільними зусиллями буде завершено прокладання водогону по окремих вулицях в Свіршківцях та Демківцях.« повернутися до списку новин