Герої не вмирають!

Сьогодні 20 лютого в селищі Чемерівці відбулися заходи з вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні. Участь в урочистості  взяли очільники  Чемеровецького району та Чемеровецької селищної ради,  активісти, учасники подій Майдану та АТО, волонтери, представники організацій, установ, громадськості.  Священнослужитель греко-католицької церкви Успіння Пресвятої Богородиці о. Василій відслужив поминальну панахиду за Небесною сотнею та всіма українцями, які загинули за волю України. Учасники  поклали квіти та запалили поминальні лампадки, ознайомились з фотогалереєю «Так народжувалась гідність», виставкою дитячих малюнків на тему «Майдан очима дітей». Далі, захід продовжився щирою патріотичною  концертною програмою.