Cелищний голова Олександр Собань провів зустріч з керівниками дитячих дошкільних закладів

Вирішення питання якісного харчування дітей в дитячих дошкільних закладах – одне з найважливіших і першочергових завдань місцевої влади.

В ході ділового спілкування керівника  громади із завідувачами дитсадків обговорено питання дотримання розпорядку роботи ДНЗ, вартості одного дня харчування та звільнення від батьківської сплати за харчування.

Слід зауважити, що в усіх населених пунктах Чемеровецької селищної ради діти харчуватимуться не дешевше, ніж за 12 грн. в день. Зменшено на 50% розмір плати для батьків, у сім’ях  яких троє і більше дітей. Стовідсотково звільняються від плати діти з малозабезпечених сімей, батьки яких мають статус учасника бойових дій або перебувають в зоні АТО, а також діти-інваліди.