22 січня - День Соборності та Свободи України

Дата: 22.01.2018 09:02

Фото без описуШановна ромадо!

22 січня 1919 року відбулась віковічна подія для всього українського народу –дві суверенні українські держави - Українська Народна Республіка й Західно-Українська Народна Республіка – об'єдналися в самостійну соборну державу. Цій даті судилося навічно закарбуватися в історії України величним національним святом. Під прапор єдиної держави стали різні люди, їх об'єднало розуміння того, що тільки соборний народ є нацією. І хоча, через низку тодішніх обставин, національна революція зазнала поразки й Україна знову виявилася розшматованою, але знак у вічність був поданий.

У цей день ми особливо повинні задумуватись над істиною: незважаючи на те, де ми народилися чи живемо – ми є українцями, нащадками лицарів Київської Русі й запорізьких козаків. Це усвідомлення, а також любов до рідної землі й земляків, насправді, важливіше за будь-які партійні уподобання й політичні розбіжності.

Нехай День Соборності та Свободи України назавжди буде джерелом надії на наше краще майбуття, і ця надія живиться зі споконвічної героїки визвольних змагань нашого народу.

В єдності – наша сила! Тож слава Україні та її народові! Хай береже нас Господь! А свята йорданська вода зціляє й об'єднує наші душі, примножує достаток у кожному домі, засіває щастя при міцному здоров'ї на многії-многії літа.

Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою,

Чемеровецький селищний голова                                                                                                                       О.Собань