Обстеження дерев

Виконуючі обов’язків старост Чемеровецької селищної ради активізували зусилля на виявлення і подальше видалення аварійних, сухостійних дерев та дерев, які досягли вікової межі.

Відповідно до  Порядку видалення дерев та заяв, що надійшли від виконуючих обов’язки старост, комісія в складі  начальника відділу житлово-комунального господарства, інфраструктури, містобудування та матеріально-технічного забезпечення Геннадія Голика та діловода Чемеровецької селищної ради Юрія Ковальчука, начальника відділу екології і природних ресурсів  Чемеровецької райдержадміністрації Юрія Завальнюка та головного спеціаліста сектору архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства Чемеровецької райдержадміністрації Вадима Грабовського провели обстеження дерев в селищі Чемерівці та  селах Красноставці, Жердя, Слобідка-Смотрицька, Почапинці, Кугаївці, Хропотова. За результатом огляду оформлено акти для подальшого розгляду на  засіданні  виконавчого комітету Чемеровецької селищної ради.