Спільними зусиллями

Дата: 31.01.2017 16:14

Фото без опису

Очільники виконавчої влади та органів місцевого самоврядування об’єднали зусилля для напрацювання  спільного плану дій для забезпечення подальшого функціонування навчальних закладів  району та громад. Питання важливе, а тому на контролі у кожного керівника,  голови районної ради Світлани Павлишеної, голови Чемеровецької районної державної адміністрації  Олега Батюка, Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня та голови Гуківської об’єднаної територіальної громади Петра Ільніцького. Саме у такому керівному складі за участю директорів    загальноосвітніх навчальних закладів відбулась сьогодні нарада.

Кожен мав можливість вказати на проблемні   питання та шляхи їх вирішення, зокрема, винайти спільний механізм для збереження напрацьованої системи в роботі, враховуючи зміни у вертикалі підпорядкування закладів освіти, використання бюджетних коштів на фінансування галузі. Першочерговими заходами перспективного плану дій визначено: успішне завершення навчального року, забезпечення видачі атестатів про закінчення навчання, сприяння участі школярів у зовнішньому  незалежному оцінюванні, завершення атестації вчителів.