Колектив селищної ради долучився до прибирання селища

Ще  здавна ведеться, що кожен добрий господар наводить лад  на  подвір’ї  напередодні Великодня з особливим старанням. Відповідно до давніх звичаїв учора  колектив Чемеровецької селищної ради добросовісно попрацював  «на своєму подвір’ї» у прямому та переносному значенні – як у дворі та довкола адмінбудівлі, на прилеглих територіях, так і в сусідніх скверах та на центральній площі.

Виконаний досить великий об’єм робіт: видалено старі та сухостійні дерева і кущі, очищено  дерева від сухого гілля та побілено їх, прибрано минулорічне листя, ретельно очищено бруківку від сміття,  пофарбовано лавочки та фундамент адмінбудівлі.

Наполеглива праця протягом усього дня дала гарний результат -  центр смт Чемерівці став помітно чистішим, світлішим та  охайнішим.