Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Робоча нарада

Після святкових вихідних з метою напрацювати плани на поточний тиждень Чемеровецький селищний голова провів робочу нараду з керівниками виконавчих органів селищної ради. Серед основних організаційних заходів на цей тиждень  - проведення громадських слухань з питань затвердження офіційної символіки Чемеровецької об»єднаної територіальної громади, засідання виконавчого комітету, постійних комісій, що діють при селищній раді та проведення пленарного засідання  шостої позачергової сесії VІІ скликання. 

З цих питань доповіла керуюча справами виконавчого комітету Жанна Народовець. Про необхідність проведення чергової зустрічі з керівниками дитячих дошкільних закладів повідомила начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна. Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та господарського забезпечення Василь Коваленко доповів про стан закупівлі щебеню,  начальник відділу житлово-комунального господарства Геннадій Голик - про стан передачі лічильників в населених пунктах на баланс КП «Комунсервіс»,  начальник відділу фінансів Оксана Уланівська - про уточнення окремих показників селищного бюджету, а начальник відділу культури та туризму  Світлана Ромах - про підготовку до проведення культурно-масових заходів, запланованих на квітень.

В цілому нарада пройшла продуктивно. Олександр Собань зобов»язав усіх керівників забезпечити максимальний рівень відповідальності   усіх і кожного на довіреній ділянці роботи.« повернутися до списку новин