Усі питання – під особистим контролем голови

Хід проведення робіт по будівництву веранди до шкільного харчоблоку у Сокиринецькій ЗОШ селищний голова Олександр Собань взяв під особистий контроль. Сприяє у реалізації здійснення робіт підприємство «Оболонь-Агро». Олександр Володимирович спільно з керівником агроформування Федором Михайловичем Кравчуком та керівником відділку сільськогосподарського підприємства Олегом Олександровичем  Чайковський побували на об»єкті, проаналізували стан проведення будівельних робіт, спланували наступні заходи, узгодили терміни. Директор місцевого закладу освіти Анатолій Задоянчук висловив вдячність і керівництву громади, і аграріям за вирішення важливого для закладу питання – облаштування добудови до шкільного приміщення.