Консультаційний пункт – підтримка материнства та зміцнення сім’ї

З метою сприяння зміцненню інституту сім'ї шляхом формування засад відповідального  усвідомленого батьківства в жіночій  консультації при пологовому будинку Чемеровецького  центральної районної лікарні розпочав роботу консультаційний пункт  відділу з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради. Пункт створено  для здійснення соціальної роботи з вагітними жінками та жінками, які народили дитину,  неповнолітніми матерями,  молодими подружжями,   породіллями, які мають намір відмовитися від новонародженої дитини,  батьками (або особами, які їх замінюють), які тимчасово влаштували дитину в будинок дитини,  батьками, у яких народилися діти з вадами розвитку або померли новонароджені діти.

Основні завдання консультаційного пункту – запобігти відмовам матерів від новонароджених дітей,  забезпечити психологічну та соціальну підтримку вагітних жінок та жінок, які народили дитину, зокрема неповнолітніх породіль, забезпечити соціально-психологічну підтримку батьків, в  яких народилися діти з вадами розвитку або померли новонароджені діти та реінтеграція новонароджених дітей, від яких відмовились батьки, та дітей віком до 3-х років з будинків дитини у сімейне оточення (у прийомні сім'ї, ДБСТ,  встановлення опіки, всиновлення).