Співпраця з орендарями земель в населених пунктах громади

Перспективним планом соціально-економічного та культурного розвитку Чемеровецької громади передбачено проведення комплексу заходів, до реалізації яких активно долучаються керівники агроформувань, що орендують землі на  території населених пунктів. Саме з цих питань днями відбулася зустріч Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня з  директором  ТОВ «Енселко-Агро» Олександром Огуєм.

В ході розмови керівник сільськогосподарського підприємства  пообіцяв своє сприяння у вирішенні усіх питань з підтримки закладів соціально-культурної сфери у селах Залуччя, Черче, Степанівка та  Шидлівці. А наразі розпочинаються роботи по ремонту під»їзної дороги від села Зарічанка до села Залуччя.  В свою чергу керівник громади подякував за взаєморозуміння та співпрацю.