У Кочубієві вирішується ряд господарських питань

Чемеровецький селищний голова Олександр Собань у своєму робочому плані передбачив та здійснив поїздку  у село Кочубіїв. Учора там в ході підготовки закладів освіти до нового навчального року розпочато ремонт покрівлі місцевої школи. За попередньою домовленістю з Валентином Волосецьким,  керівником приватного підприємства «Кочубіївське», що орендує землі в селі, майстри будівельної бригади підприємства до початку навчального року виконають роботи по ремонту даху закладу, що перебував у аварійному стані. У шкільному дворі разом з тим проводяться роботи по встановленню бруківки. Таким чином дорослі подбали, аби створити сільським дітям гарний настрій на початок нового навчального року.

Також перебуваючи на підвідомчій території керівник громади узгодив з Валенином Волосецьким питання вивезення щебеню транспортом ПП «Кочубіївське» для проведення поточного ремонту доріг та з представниками дорожньої служби – про облаштування узбічного водовідведення.