Обласний он-лайн марафон «Хмельниччина читає Шевченка»

Мабуть, не один з нас відкрив для себе Шевченка ще в ранньому дитинстві. Такі прості і звичайні слова. Скільки раз повторюємо їх, вслуховуємось в їхню мелодику і не можемо розумом збагнути, словами розказати, в чому ж їх сила, неповторність, особливий магнетизм.

І сьогодні твори Кобзаря знову оживали з уст учасників заходу, її ведучих, вели присутніх тернистим життєвим шляхом народного співця, від дитинства до поховання на Чернечій горі. На вшанування 203-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка 1 березня поточного року у Чемеровецькій центральній   бібліотеці для дітей відбувся   обласний  поетичний онлайн-марафон «Хмельниччина читає Шевченка» де взяли учсть учні  5-тих класів Чемеровецького НВК №1 "ЗОШ І-ІІІ ст. ліцей та МНВК".  Саме такі заходи дають можливість осмислити не тільки велич геніального Поета і Пророка, його славу, але й осягнути непроминущість тих святих ідеалів, заради яких жив, творив і боровся великий син України.  Дивлячись на інтригуючи обличчя дітей, на те як проникливо і з великою шаною вони читали твори Кобзаря, віриться, що все у нас буде добре, що Тарасове волелюбство, сповідування принципів демократизму і гуманізму в надійних руках.