Зустріч з представниками бізнесових структур громади

З метою забезпечення стабільного розвитку Чемеровецької громади, вирішення питання проведення будівництва та ремонту важливих об’єктів спортивного та культурного характеру, проведення благоустрою на території населених пунктів селищної ради,  в суботу відбулась зустріч з керівниками бізнесових структур, що діють на підвідомчій території.

Ініціативу Чемеровецького селищного голови  Олександра Собаня та першого заступника селищного голови Юрія Войтова щодо  проведення заходу з місцевими підприємцями  у форматі «без краваток» підтримала голова Чемеровецької районної ради Світлана Павлишина. Сторони діалогу – влада та бізнес, обговорили можливість організаційного забезпечення та фінансової підтримки у вирішенні  вище зазначених питань.