17 березня Чемеровецький селищний голова Олександр Собань здійснив виїзний прийом громадян в с. Жердя

Дата: 20.03.2017 11:54

Клопотання мешканців села  стосувалися, зокрема, водозабезпечення, освітлення деяких вулиць села, спорудження огорожі навколо кладовища, ремонту доріг.

Допомоги потребує навчальний заклад, де необхідно збудувати піднавіс для зберігання  вугілля, огорожу шкільного подвір’я. Питання вивезення твердих побутових відходів вирішено спільно з керівництвом ТОВ «Волочиськ – агро». Володимир Думанський гарантував двічі на тиждень у визначені дні сприяти у виділенні необхідної техніки.

Особливого значення для жителів села набуло питання забезпечення продажу хліба, інших продуктів харчування, предметів першої необхідності  у селі. Звернення громадян, яке підтримали близько ста мешканців с. Жердя стосовно  дозволу на виїздну торгівлю ФОП І.Юрків отримало схвалення селищного голови. Крім того буде прийнято рішення щодо встановлення у селі пункту продажу свіжого хліба від  ТОВ «Український кристал».

На всі питання Олександр Собань надав вичерпні відповіді. На прийомі з вказаних питань побувало   15 громадян.