Готуємось до роботи в осінньо-зимовий період

Дата: 10.10.2017 11:55

В ході підготовки  установ та організацій до роботи  в осінньо-зимовий період 2017-2018 років виконавчими органами селищної ради напрацьовано перелік заходів, що передбачають покращення умов роботи та  попередження надзвичайних ситуацій. З метою координації робіт із ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, пов’язаних з погіршенням погодних умов та ускладненням руху автомобільного транспорту на комунальних та під’їзних дорогах населених пунктів Чемеровецької селищної ради  рішенням виконавчого комітету від  02 жовтня 2017 року утворено оперативний штаб з  координації дій із проведення заходів та мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2017-2018 років

Основні завдання утвореного органу: забезпечити оперативне скликання та проведення засідань штабу при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних із перебоями в роботі об’єктів життєдіяльності населення територіальної громади, ускладненням руху автомобільного транспорту, безаварійну роботу підприємства в несприятливих погодних умовах та значного пониження температури повітря, утворити запаси паливно-мастильних матеріалів, організувати роботу соціальних патрулів з залученням соціальних і комунальних працівників, діловодів, депутатів селищної ради, працівників освіти та культури, відвідати неблагополучні, багатодітні сім’ї, одиноких громадян, перевірити наявність дров, вугілля та інших засобів обігріву, взяти під особливий контроль роботу торгових точок, закладів культури та дозвілля, не допустити фактів загибелі людей внаслідок переохолодження, а також в разі необхідності створити пункти обігріву на базі амбулаторій і ФАПів за погодженням головного лікаря Центру ПМСД.