У Чемеровецькій селищній провели засідання виконкому

Дата: 19.08.2017 11:59

Сьогодні в залі засідань Чемеровецької селищної ради відбулось засідання виконкому. До порядку денного включили 22 питання, які розглядали 18 членів виконавчого комітету. На розгляд членів виконкому винесено звіт про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку території Чемеровецької селищної ради  на 2017 рік за І півріччя 2017 року та про стан готовності навчальних закладів Чемеровецької селищної ради  до 2017-2018 навчального року. Погоджено проект рішення сесії Чемеровецької селищної ради «Про внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік». З метою ефективного використання трактора Беларус-320.4, який КП «Комунсервіс» отримав за результатом участі у Європейському гранті затверджено кошторисну вартість погодинних платних послуг, що надаватимуться комунальним підприємством  при роботі трактора, а також затверджено кошторисну вартість погодинних платних послуг  при проведенні електромонтажних робіт. В ході засідання погоджено заяви на присвоєння адрес житловим будинкам  жителям в смт Чемерівці, с.Ямпільчик та с.Жердя, видачу дубліката свідоцтва на право власності на житловий будинок громадянину с.Кугаївці та призначення помічників мешканцям смт Чемерівці, сіл Андріївка та Біла.