Сплановано ремонт аварійного входу в шкільну їдальню

Дата: 03.08.2017 13:00

Фото без опису

Ремонтні роботи у закладах освіти – наразі  щоденна актуальна тема. В одних  школах достатньо провести косметичний ремонт, інші – потребують більш серйозного  підходу, тому що частина приміщень з часом стали  аварійними і небезпечними для перебування дітей. Робочий план заходів по проведенню літніх ремонтів по кожній установі освітянської сфери складено по завершенні навчального року, сьогодні він поетапно реалізується.

За дорученням Чемеровецького селищного  голови Олександра Собаня начальник відділу житлово-комунального господарства Геннадій Голик відвідав один з таких складних об»єктів – Сокиринецьку ЗОШ І-ІІ ступенів. Сьогодні тут демонтується вхід до шкільної  їдальні, який  був у аварійному стані. Сплановано підготовку фундаменту, встановлення легких конструкцій веранди та їх накриття.