Відновлення будівельних робіт 33-х квартирного житлового будинку

Чемеровецька селищна рада  на перспективу передбачає забезпечення соціально-економічного  розвитку та інвестиційної привабливості, в тому числі і сприяння житловому будівництву в населених пунктах громади. Виходячи з намічених планів керівництвом селищної ради ініційовано відновлення будівельних робіт 33-х квартирного  житлового будинку в смт Чемерівці.

В кабінеті селищного голови Олександра Собаня  відбулась нарада з представниками Хмельницької обласної служби єдиного замовника та фірми, що готова інвестувати кошти в будівництво, завідувачем сектору містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства і будівництва Чемеровецької райдержадміністрації. З метою подальшого введення в експлуатацію Чемеровецького довгобуду напрацьовано певний план дій, основними заходами якого є вирішення питання відведення земельної ділянки, визначення вихідних даних для подальшого проектування та оформлення дозволу на початок будівельних робіт відповідно до вимог нині діючого законодавства.