Національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!»

23 травня за участі дружини Президента України, Голови Благодійного Фонду Порошенка пані Марини Порошенко відбувся спеціалізований тренінг «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації». Делегація від Чемеровецької громади була у складі представництва від Хмельницької, Запорізької, Дніпропетровської, Житомирської та Чернігівської областей. Участь у тренінгу взяли 500 українських освітян, серед яких керівники відділів освіти  та директори навчальних закладів.

Звертаючись до педагогів, Марина Порошенко зауважила: «Ми з вами розпочали національний рух «За інклюзивну освіту в Україні!». А це дуже почесна і відповідальна місія, оскільки від нашого професіоналізму та майстерності залежить розвиток і прогрес дітей з особливими освітніми потребами, а від нашої мудрості залежить їх місце у житті та впевненість у майбутньому».

У програмі навчального курсу – взаємодія учасників освітнього процесу у створенні інклюзивної моделі навчання, управлінський аспект упровадження інклюзивного навчання у школі, а також – нормативно-правове забезпечення інклюзивної освіти та українські розробки електронних освітніх ігрових ресурсів для інклюзивної освіти.

Набуті в ході тренінгу знання, уміння та навики будуть застосовуватися у навчально-виховному процесі педагогами закладів громади.