Засідання робочої групи з утворення (модернізації) Центру надання адміністративних послуг

Основна ідея Закону України «Про адміністративні послуги»  – забезпечення реалізації прав громадян і суб’єктів господарювання через надання адміністративних послуг. Закон вимагає від органів місцевого самоврядування створення центрів надання адміністративних послуг та в свою чергу достатнього  організаційно-методичного забезпечення,  прийняття необхідних  документів, що визначали б напрями розвитку ЦНАПу та систему відносин із суб’єктами надання адміністративних послуг .

Сьогодні відбулось засідання робочої групи  з утворення (модернізації)   Центру надання адміністративних послуг Чемеровецької селищної ради, в ході якого  напрацьовано перспективний план заходів з утворення та модернізації ЦНАП. Напрацьовані пропозиції членів робочої групи передано на розгляд та затвердження Чемеровецьким селищним головою.