Наближення соціальних послуг до людей

Відділом  з питань соціальної політики селищної ради спільно з в.о. старости с. Біла Василем Горуком організовано  робоче місце для надання різних послуг господарського характеру для людей похилого віку, що проживають у зоні обслуговування віддаленого Центру надання соціальних послуг.

Відтепер місцевий житель Василь Петрович Яжук безкоштовно для непрацюючих пенсіонерів та інвалідів ремонтуватиме взуття, радіо-телеапаратуру, сільськогосподарські знаряддя праці, що використовуються в домашньому господарстві, проводитиме дрібний ремонт помешкань та надвірних споруд. Робоче місце для майстра облаштовано в одній з кімнат приміщення віддаленого Центру в с. Біла, а згідно графіка він працюватиме  у  визначені дні у населених пунктах, що входять у територію обслуговування – у Чорній, Білій, Антонівці, Степанівціта Слобідці-Смотрицькій.

Для людей похилого віку таке наближення послуг буде суттєвою допомогою та підтримкою у вирішенні важливих господарських питань.