Зустріч власників паїв з орендарем в селі Кормильче

Черговий раз мешканці села Кормильче зібрались в залі сільського будинку культури, цього разу для зустрічі з представниками  ТОВ «Мрія фармінг Поділля», що орендують 500 гектарів земель пайовиків. Зі сторони влади участь у засіданні взяв перший заступник селищного голови Юрій Войтов. Загалом збори пайовиків відбулись у напруженій  діловій атмосфері, оскільки у селян назріло до орендарів досить багато питань.

В ході зібрання обговорювалося - підвищення орендної плати на 500 гривень, виконання угод про соціальне партнерство, видача фасованого в мішках зерна в рахунок паю, запровадження виплат допомоги при народженні та на поховання.

Наступна зустріч з інвесторами відбудеться після проведення жнив, але основна вимога селян - за участю керівників компанії вищого рівня.