З метою забезпечення ефективної роботи соціальних робітників

Відділом з питань соціальної політики Чемеровецької селищної ради напрацьовано ефективну систему забезпечення якісного соціального обслуговування  та надання належного рівня  послуг  одиноким та одинокопроживаючим громадянам у населених пунктах підвідомчої території. З метою забезпечення постійного контролю та реалізації шляхів удосконалення роботи соціальних робітників працівниками відділу проводяться виїзні обстеження та щомісячні наради.

Сьогодні на чергову нараду був запрошений головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Юрій Гречанюк, який безпосередньо надав соціальним робітникам роз’яснення щодо  реалізації на місцевому рівні  програми «Доступні ліки» та практичні рекомендації  надання першої допомоги при побутових травмах і опіках, особам, які потребують соціального супроводу.

Начальник відділу з питань соціальної політики Віталій Приймак в ході наради підвів підсумки роботи за червень та довів план роботи на липень. А також з метою в першу чергу самоконтролю соціальні працівники склали тести на знання норм чинного законодавства з питань соціальної політики та його практичного застосування в обслуговування підопічних.