Провели нараду з діловодами

Дата: 16.03.2018 13:59

Селищна рада не порушує напрацьовану систему роботи щодо проведення виробничих, апаратних нарад та засідань комісій. Сьогодні в читальній залі Чемеровецької центральної бібліотеки відбулась чергова  нарада з діловодами загального відділу, яка проходила за головування керуючої справами виконавчого комітету Жанни Народовець.  До обговорення поточних виробничих питань,запропонованих секретарем селищної ради Оленою Бистраківською, долучились  начальник архівного відділу райдержадміністрації Оксана Вінярська, яка надала присутнім певні рекомендації щодо архівної справи та виконуюча обов’язки начальника відділу «Чемеровецьке бюро правової допомоги» Катерина Помазова розповіла про можливості надання первинної та вторинної безкоштовної правової допомоги. Головний спеціаліст управління агропромислового розвитку Людмила Рудніцька ознайомила присутніх з вимогами затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва та повноваженнями органів місцевого самоврядування в частині формування списків та прийому відповідних документів для подальшої  виплати дотації за молодняк фізичним  особам. Також в ході робочого спілкування обговорено питання вчасності та якості інформування, підготовки довідок, актів обстежень та інших документів, що видаються діловодами, підготовка списків пільговиків на тверде паливо, необхідність проведення роз’яснювальної роботи з одержувачами субсидії на тверде паливо, а також організація повідомлення про нараховане оподаткування.