Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Шановні правоохоронці!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!
Кожен день, виявляючи мужність, витримку, самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя мешканців населених пунктів Чемеровецької селищної ради, стоїте на варті правопорядку.

Одним із вагомих здобутків нашої держави у час активної розбудови громадянського суспільства і становлення нації є створення Національної поліції України – правоохоронного органу європейського зразка.
Вже другий рік своєї роботи у Сєвєродонецьку поліцейські отримують високу оцінку громадян завдяки професійному виконанню завдань із протидії злочинності, забезпечення публічної безпеки і порядку.
Вітаємо всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону – справою всього життя. Впевнені, що ви й надалі ефективно виконуватимете свій обов’язок, забезпечуючи правопорядок і спокій у нашому місті.
Дякуємо за службу, вірність присязі та відданість Українському народові. Бажаємо вам, щоб ваші професійні зусилля були нагороджені повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стали непохитною основою зростання ваших подальших професійних успіхів.
Також бажаємо вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра й благополуччя!
З Днем Національної поліції України!« повернутися до списку новин