«Нова українська школа» в Чемеровецькій громаді

Дата: 25.04.2017 14:05

Фото без опису

В рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» Чемеровецькою селищною радою  з метою створення умов для надання високоякісних освітніх послуг напрацьовано проект «Реконструкція та модернізація приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1 «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК».  Термін реалізації  його 2017-2018 роки.  Запланованими заходами передбачено утеплення стін,  реконструкція цоколя, обладнання електронних робочих місць вчителів, облаштування актової зали,  кабінетів біології та хімії, створення умов для людей з особливими потребами, облаштування вело стоянки на 50 місць, оформлення рекреаційних зон, реконструкція спортивного майданчика зі штучним покриттям тощо. Загальна вартість проекту становить 8143,225 тис. грн.   Зважаючи на великий обсяг інвестицій, необхідних для реалізації проекту, модернізація школи без залучення державної підтримки не можлива. Погодження запланованих заходів  відбулось нещодавно на засіданні комісії з оцінки та забезпечення проведення конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.