Реалізовуємо стандарти діловедення та архівної справи

Дата: 25.04.2017 14:07

Чемеровецькою селищною радою, котра функціонує сьогодні  у форматі об’єднаної територіальної громади організована нова система документообігу, переліку керівних та нормативно-правових документів,  що регулюють діяльність виконавчих органів селищної ради. З метою забезпечення досконалої системи в роботі та врегулювання питань упорядкування документів, які підлягають постійному зберіганню та передачі до архівних установ, сьогодні керуюча справами виконавчого комітету селищної ради Жанна Народовець ініціювала проведення наради  за участю начальника архівного відділу Чемеровецької районної адміністрації Оксани Вінярської.

Секретар Чемеровецької селищної ради Олена Бистраківська, начальник загального відділу Лідія Яцковська, відповідальний за ведення архіву головний спеціаліст загального відділу Олександр Мисловський мали можливість отримати вичерпні відповіді щодо вимог законодавства в частині  ведення документообігу, формування, упорядкування, оформлення архівних справ, уяснили норму застосування окремих пунктів інструкції з діловодства.