Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Презентація інноваційних досягнень нашої освіти

        Освіта Чемеровеччини завжди на усіх рівнях відзначалася активним застосування у навчальному та виховному процесі найсучасніших науково обґрунтованих інноваційних досягнень та має свої надбання та здобутки за цим напрямком роботи. Відділом освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради цьому також приділяється велика увага.

       15- 16 травня у м.Києвіпроходить засідання комісії науково - методичної ради з питань освіти і науки України з питань інноваційної діяльності та дослідно – експериментальної роботи з проблем виховання, розвитку дітей та учнівської молоді у загальноосвітніх навчальних закладах. До участі у заході запрошено делегацію від Чемеровецької громади у складі координатора дослідно - експериментальної роботи відділу освіти, молоді та спорту Чемеровецької селищної ради ТетяниАнтецької, директора ЧемеровецькогоБудинку школярів Маргарити Чебаник, заступника директора з навчальної та науково-дослідницької роботи Чемеровецького НВК №1 «ЗОШ І-ІІІ ступенів, ліцей та МНВК» Лілії Кучер та заступника директора з виховної роботи Свіршковецької ЗОШ І-ІІІ ступенів Тетяна Стахурської.

         В ході засідання керівники загальноосвітніх закладів звітували про завершення ІІІ (формувального) етапу дослідно -  експериментальної роботи на базі своїх навчальних закладів.« повернутися до списку новин