Оперативно про головне

Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань провів нараду  з керівниками структурних підрозділів та виконавчих органів селищної ради. Під час засідання обговорили нагальні питання територіальної громади та шляхи вирішення проблем, які виникають або можуть виникнути в роботі установ  та організацій. Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Качуріна одержала завдання щодо напрацювання Комплексної програми розвитку освіти та проведення  наради з керівниками загальноосвітніх закладів та кухарями шкіл і садочків.

Про організацію тематичного заходу з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, нараду з керівниками сільських закладів культури доповіла начальник відділу культури та туризму Світлана Ромах. Начальник загального відділу Лідія Яцковська довела присутнім інформацію про підготовку матеріалів до засідання виконкому у п’ятницю 28 квітня 2017 року.  Оперативно погодивши  усі питання порядку денного наради, керівники отримали доручення до виконання упродовж цього робочого тижня.