Робочий візит в с.Кочубіїв

Дата: 21.03.2017 14:27

Велика увага приділяється селищним головою Олександром Собанем вивченню стану справ у населених пунктах підвідомчої території. Чергову таку робочу зустріч провів у с. Кочубіїв з керівником місцевого агроформування ПП «Кочубіївське»   Валентином Волосецьким та виконуючою обов’язки старости Іриною Кузик.

В  ході ділового спілкування намічено комплекс заходів з питань соціально-економічного та культурного розвитку села, які вирішуватимуться спільними зусиллями, об’єднуючи фінансовий ресурс селищної ради та спонсорську допомогу місцевого с/г підприємства. Серед найголовніших – облаштування дитячого садочка в приміщенні загальноосвітньої школи, проведення поточного ремонту під’їзної дороги, встановлення паркану довкола території місцевої загальноосвітньої школи, реконструкція вуличного освітлення (загальна протяжність мереж – 12,9 км, на даний час виготовляється проектно-кошторисна документація) та ряд інших.

Гарний приклад взаєморозуміння між представниками влади та місцевих товаровиробників дасть відчутні результати, які сприятимуть підвищенню рівня життя та добробуту мешканців села.