Вітання ювілярці

Небайдужі мешканці села Жердя ініціювали урочисте привітання односельчанки Беднік Євдокії Петрівни, 14 березня 2017 року  вона зустріла свій 95-й день народження.

За 95 років пережила чимало, голодомор, війна та важкі післявоєнні роки. Змалку не цуралась роботи, доводилось освоїти і чоловічі професії.  Сама виховувала сина, який недавно пішов у вічність, допомагала у вихованні двох онуків та трьох правнуків, сьогодні радіє двом правнукам.

У  цей день Євдокію Петрівну вітали її родичі, діти та онуки, які злетілися до рідного подвір’я. В гостях у іменинниці побувала і керуюча справами Чемеровецької селищної ради Жанна Народовець та виконуючий обов’язки старости у селі Жердя Володимир Дюк. Привітали квітами та подарунками, побажали міцного здоров’я, миру та довгих років життя.

Ювілярка була дуже зворушена увагою, турботою та привітанням.