Відбулась четверта позачергова сесія VII скликання Чемеровецької селищної ради

Дата: 17.02.2017 14:43

Фото без опису

Забезпечення стабільного функціонування територіальної громади вимагає постійного контролю та коригування. З метою вирішення нагальних питань діяльності Чемеровецької селищної ради та її структурних підрозділів селищним головою  Олександром Собанем скликана четверта позачергова сесія на порядок денний якої винесено 28 питань. Першочергово, усі визначені питання розглянуто на засіданнях постійних комісій. В ході пленарного засідання затверджено розрахунок розміру заробітної пати, який враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів на 2017, розпорядження селищного голови, заслухано звіт про виконання селищного бюджету за 2016 рік. Прийнято рішення про передачу майна з балансу Чемеровецької селищної ради на баланс відділу культури та туризму, прийняття будинку, що знаходиться за адресою: смт Чемерівці, вул. Герцена, 5 із спільної власності територіальних громад сіл, селищ Чемеровецького району у  спільну власність сіл, селища, про встановлення ставок та пільг щодо сплати земельного податку на території Чемеровецької селищної ради 2017 року. Розглянуто питання про ліквідацію сільських виборчих комісій, про зміну засновника дошкільних навчальних закладів Чемеровецької селищної ради. Надано дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою для 14 земельних ділянок, затверджено 6 технічних документацій.