Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

IREX/Україна запрошує бібліотеки та громадські організації подаватися до участі у проекті ПУЛЬС

Міжнародна організація IREX оголошує конкурс на участь у проекті ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення самоврядування в Україні») для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад України.

До участі запрошують бібліотеки об’єднаних територіальних громад 17 –ти областей України, в тому числі і Хмельницької та прагнуть долучити до реформи децентралізації і сприяти інформуванню громади про особливості місцевого самоврядування.

Проект ПУЛЬС направлений на посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку. Робота IREX в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Бібліотека Чемеровецької селищної ради відібрана для участі у проекті і працівники приймають участь у триденному тренінгу в м.Хмельницький. На тренінгу учасники дізнаються про реформу та її впровадження, отримають зв’язки, знання та унікальні інтерактивні матеріали. По поверненню в громаду, учасники за фінансової підтримки програми проводитимуть інформаційні заходи з залученням громадян до реалізації реформи децентралізації.« повернутися до списку новин