Відбулись засідання постійних комісій

Дата: 09.03.2017 14:46

Фото без опису

В  ході підготовки до чергової п’ятої сесії Чемеровецької селищної ради VII скликання 10 березня  2017 року відбулися засідання постійних комісій селищної ради.

Ряд важливих для громади  питань розглянули на  постійних комісіях Чемеровецької селищної ради, зокрема, обговорено питання планування бюджету, фінансів та соціально-економічного розвитку, проекти цільових програм. Відповідно до напрацьованого порядку денного сесії, розглянуто проекти рішень щодо входження Чемеровецької селищної ради до складу засновників загальноосвітніх навчальних закладів  шляхом прийняття права засновників та прийняття майна та основних засобів із спільної власності територіальних громад сіл. Майже третина запланованих до розгляду питань розглянуто на постійній комісії з питань земельних відносин, екології, агропромислового розвитку,  житлово-комунального господарства, інвестицій, будівництва,  транспорту, зв’язку, підприємництва та торгівельного обслуговування, зокрема, щодо затвердження і надання дозволу на виготовлення технічних документацій та проектів землеустрою.