З Днем державної служби!

Професія державного службовця - важлива, клопітка та відповідальна праця людей, які у своїй більшості виконують її за покликанням, демонструючи справжню відданість справі та бажання служити людям. Це висока честь і велика відповідальність.

Шановні державні службовці - Ваша діяльність  відіграє велику роль в утвердженні принципу верховенства права та законності. Саме від вашої наполегливої праці залежить забезпечення державою прав, свобод та інтересів громадян, а відтак, і збереження у суспільстві громадянської стабільності й миру.

Щиро бажаю вам міцного здоров’я, великого людського щастя, добробуту та родинного тепла.

Нехай людська шана, повага й довіра стануть гідним орієнтиром у вашій щоденній роботі.

Нових вам професійних звершень!