Відзначили професійне свято працівники цивільного захисту

Сьогодні  перший заступник  Чемеровецького селищного голови Юрій Войтов завітав на урочисті заходи  з нагоди Дня працівників цивільного захисту України. Звернувшись зі словами вітання він висловив Подяку Чемеровецької селищної ради  людям однієї із найблагороднішої та найвідважнішої професії –  працівникам Чемеровецького районного сектору Головного управління Державної служби України   з надзвичайних ситуацій у Хмельницькій області. Юрій Васильович акцентував увагу на тому,   що відзначення професійного свята Дня рятівника є державним визнанням неоціненного внеску людей мужньої  професії – сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист жителів   і території  Чемеровецької об’єднаної територіальної громади  від надзвичайних ситуацій. На завершення  побажав від  усієї громади, депутатського корпусу селищної ради  міцного здоров’я, миру, злагоди, родинного затишку та успіхів у службі на благо України.