Проведено квест до 80-річчя Хмельницької області

Минулої п'ятниці Чемеровецькою центральною бібліотекою для дітей було проведено ІІ етап обласного квесту для дітей «Відома і невідома Хмельниччина», приурочений 80-літтю Хмельницької області.

Учасниками цього змагання стали школярі Чемеровецького  НВК №1 «Загальноосвітня школа I-III ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат», які виборювали в рівній боротьбі  звання найерудованішого гравця та найспритнішої команди.. Дві команди «50 на 50» і «Самородки» виконували завдання на чотирьох зупинках: історичній, географічній, літературній та архітектурній.    Діти, рухаючись від станції до станції, із задоволенням  заробляли бонусні картки, що давало їм змогу продовжувати маршрут. Таким чином команди дійшли до фінішу, де були підраховані  бали і оголошено переможця. Ним стала   команда «Самородки», а  найерудованішим  учасником змагання визнано Худу Богдану Петрівну. Усіх дітей було нагороджено дипломами та подяками.

Спонсорську допомогу в організації заходу було надано   народним депутатом України Олександром Володимировичем Герегою.