Усі наші проекти успішно пройшли відбір комісії Мінрегіону

Дата: 03.08.2017 15:02

Як раніше зазначалося, постановою Кабінету Міністрів України від 07.06.2017 року №410 «Деякі питання надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад» Чемеровецькій селищній раді виділено 9357,3 тис. грн. Відповідно зазначених у керівних документах вимог   Чемеровецька об»єднана територіальна громада витримала порядок та умови надання виділених коштів. Виконавчим комітетом було сформовано перелік проектів, які були передбачені  Програмою соціально-економічного розвитку території селищної ради на 2017 рік, та фінансування яких тепер вирішуватиметься за кошти  державної субвенції, та підготовлено проектні заявки. Визначені проекти та підготовлені пакети документів були проаналізовані та одержали погодження у Хмельницькій обласній державній адміністрації. Черговим етапом став розгляд та відбір проектів спеціально утвореною комісією при Міністерстві регіонального розвитку та будівництва, засідання котрої відбулося у вівторок. Приємною звісткою і досягненням Чемеровецької об»єднаної територіальної громади стало те, що усі підготовлені проекти успішно пройшли у Києві конкурсний відбір і після затвердження їх переліку на черговій сесії  селищної ради будуть стартувати.

Отож, громада освоюватиме кошти державної субвенції на:

• придбання грейдера для комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради (2800 тис.грн.),
  • придбання трактора  для комунального підприємства «Комунсервіс» Чемеровецької селищної ради (600 тис.грн),
  • закупівлю двох автобусів спеціалізованих для перевезення школярів до навчальних закладів на території Чемеровецької селищної ради (1019,16 тис.грн.);
  • капітальний ремонт даху та відмостки Черчецької ЗОШ І – ІІІ ступенів по вул. Жовтнева,1 в с. Черче Чемеровецького району Хмельницької області (комплексний підхід з енергозбереження) (1317,183 тис.грн.);
  • реконструкцію та модернізацію  приміщень Чемеровецького навчально-виховного комплексу №1   "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, ліцей та міжшкільний навчально-виробничий комбінат " в смт.Чемерівці, вул.Центральна 46  Хмельницької області " в рамках реалізації Концепції "Нова українська школа"(1261,785тис.грн.);
  • будівництво водозабірних свердловин в населених пунктах (с.Почапинці, с.Садове) Почапинецької сільської ради Чемеровецького району Хмельницької області (446,258  тис.грн.).