День захисту дітей у Чемеровецькому «Парку дитячих мрій»

Дата: 01.06.2017 15:07

Фото без описуЩороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Вже стало доброю традицією організовуватив селищі Чемерівці для діток з усіх населених пунктів масштабне свято з цікавою та оригінальною програмою, конкурсами та розвагами. Свято розпочали урочистою ходою з Центральної площі до Чемеровецького парку відпочинку, де усіх уже чекала десятиметрова піца-рекордсменка. Керівники району, Чемеровецької та Гуківської громад привітали учасників свята, відзначили талановитих та успішних школярів. Організовані заходи не залишили поза увагою жодну дитину, для них було підготовлено концертну програму «Парк дитячих мрій», відбулись спортивні змагання в рамках обласного проекту «Олімпійські ігри Поділля», туристичні змагання та «Ігри патріотів». Значну частину діток охопили  конкурсна найкраще  облаштування місця для відпочинку, мистецький конкурс «Літо. Канікули», конкурсна програма «Масована гра», вікторини, ігри, розваги від аніматорів. На завершення дітям запропонували участь у квесті «Я люблю Чемерівці»  та флеш-мобі «Україно, розквітай!».