Чемеровецька селищна рада - об'єднана територіальна громада
Хмельницька область. Офіційний сайт.

Залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку

16 березня 2017 року Чемеровецький селищний голова О.Собань разом із головою Чемеровецької райдержадміністрації  О. Батюком та  головою районної ради С. Павлишиною взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, яка відбулась у облдержадміністрації.

          Державний фонд регіонального розвитку на даний час є одним із основних джерел фінансування з державного бюджету будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

             Метою  зібрання було визначення перехідних інвестиційних проектів області, фінансування яких здійснювалося починаючи з 2015 року та які будуть надані на розгляд Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок таких у 2017 році.

            На засіданні до уваги присутніх було представлено 12 об’єктів, в тому числі проект  ремонту водопровідних мереж в смт Чемерівці по вул. Пушкіна та вул. Медвецького (завершення водопровідних робіт та ремонт асфальтового покриття).

             Результатом поїздки очільників району та громади стало погодження згаданого проекту та витрат на його реалізацію у  сумі 619,200 тис. грн. З бюджету селищної ради на дані цілі додатково буде виділено  70000грн.

 « повернутися до списку новин