Залучено кошти Державного фонду регіонального розвитку

16 березня 2017 року Чемеровецький селищний голова О.Собань разом із головою Чемеровецької райдержадміністрації  О. Батюком та  головою районної ради С. Павлишиною взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році, яка відбулась у облдержадміністрації.

Державний фонд регіонального розвитку на даний час є одним із основних джерел фінансування з державного бюджету будівництва та реконструкції об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення.

Метою  зібрання було визначення перехідних інвестиційних проектів області, фінансування яких здійснювалося починаючи з 2015 року та які будуть надані на розгляд Міжвідомчої комісії з оцінки відповідності інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок таких у 2017 році.

На засіданні до уваги присутніх було представлено 12 об’єктів, в тому числі проект  ремонту водопровідних мереж в смт Чемерівці по вул. Пушкіна та вул. Медвецького (завершення водопровідних робіт та ремонт асфальтового покриття).

Результатом поїздки очільників району та громади стало погодження згаданого проекту та витрат на його реалізацію у  сумі 619,200 тис. грн. З бюджету селищної ради на дані цілі додатково буде виділено  70000грн.