Робоча зустріч у селах Залуччя та Чорна

Робочою групою у складі керівників виконавчих органів селищної ради, очолюваною першим заступником селищного голови Юрієм Войтовим   проведено робочу зустріч з в.о. старост на підвідомчій території.

У селі Залуччя сплановано заходи по підготовці до свята Івана Купала. Начальнику відділу культури та туризму селищної ради Світлані Ромах доручено  напрацювати сценарій тематичної програми, в.о. старости Анатолію Марцінишину - забезпечити вирішення ряду підготовчих питань, оскільки захід повинен пройти на високому організаційному рівні.

В ході ділового спілкування в Чорній проаналізовано стан виконання доручень Чемеровецького селищного голови господарського характеру, виконання посадовими особами функціональних обов’язків та забезпечення системи діловедення  на місцях.