Депутати попрацювали активно та ефективно

Дата: 21.04.2017 15:34

Фото без опису

Сьогодні під головуванням Чемеровецького селищного голови Олександра Собаня відбулось пленарне засідання шостої сесії VII скликання Чемеровецької селищної ради. Відповідно до затвердженого депутатами порядку денного розглянуто 63 питання. З пропозицією доопрацювати  окремі пункти, ухвалено усі заходи, що передбачені проектами Програми соціально-економічного та культурного розвитку Чемеровецької селищної ради на 2017 рік, Комплексної  програми соціального захисту населення у Чемеровецькій селищній раді на 2017-2022 роки.

На розгляд загалу депутатського корпусу винесено питання затвердження офіційної символіки Чемеровецької об’єднаної територіальної громади. Розробник ескізу - директор Чемеровецького краєзнавчого музею Сергій Рибак, доводив доцільність кожного елементу проекту, який напрацьований відповідно до методичних рекомендацій Українського Геральдичного Товариства. Активно обговорювались питання виконання селищного бюджету за І квартал 2017 року та внесення змін до річного бюджету, надання безкоштовних соціальних послуг громадянам, які опинились в складних життєвих обставинах. Після прийняття рішення по бюджетних, управлінських та господарських питаннях депутати перейшли до розгляду 38-ми земельних питань. На завершення сесією заслухано ряд депутатських звернень та запитів.