Реалізація заходів благоустрою

Аби Чемерівці ставали більш привабливими як для місцевих жителів, так і для гостей, керівництвом селищної ради сплановано цілий комплекс відповідних заходів . В ході місячника благоустрою в центрі селища активно продовжуються роботи по впорядкуванню територій.

Бригада майстрів місцевої будівельної компанії, завершивши встановлення бруківки біля ресторану «Промінь», проводить роботу з сучасного облаштування тротуарів та площ біля магазину «Дитячий світ». Як проводяться роботи по осучасненню територій поцікавився сьогодні перший заступник селищного голови Юрій Войтов. Під час відвідин об’єкту він поспілкувався і з майстрами, і з чемерівчанами, оцінив якість ведення робіт та запевнив, що місцева влада і далі продовжуватиме активно реалізовувати різного масштабу проекти по благоустрою та осучасненню населених пунктів громади.