Зусиллями влади та меценатів

Усім відомо, що люди з активною життєвою позицією ніколи не стоять осторонь проблем громади, беруть на себе ініціативу у їх вирішенні, докладають усіх зусиль аби досягти позитивного, відчутного для усіх людей результату. Саме такими принципами у своїй депутатській діяльності керується місцевий приватний підприємець Олександр Чорний. До чисельної кількості проектів Олександр Павлович долучився і як організатор, і як меценат.

Сьогодні на території свого виборчого округу він поступово і планомірно забезпечує вирішення питання поточного ремонту доріг. В ході проведення аналізу стану виконання загального плану заходів по благоустрою селища перший заступник селищного голови Юрій Войтов зустрівся з депутатом селищної ради Олександром Чорним. Ознайомився з ходом ремонтних робіт по вулицях Герцена та Дружби, подякував за співпрацю та спільно намітили плани розвитку селища надалі.