Зустріч з представниками проектної організації

Серед  численних господарських завдань, які вирішуються Чемеровецькою селищною радою в даний період часу  - ряд заходів по  підготовці до осінньо-зимового періоду як у центрі громади, так і у населених пунктах підвідомчої території.

Продовжуючи роботу в даному напрямку з метою реалізації заходів з енергоефективності, наразі вирішується питання заміни покрівлі та системи опалення у Красноставському дитячому садочку «Ромашка».  Сьогодні Чемеровецький селищний голова Олександр Собань провів робочу нараду з представниками проектної організації, котра супроводжує реалізацію цього проекту.

В громаді також тривають роботи по ремонту доріг та благоустрою вулиць. Ще весною розпочато реконструкцію тротуару та прилеглої до нього частини по вулиці Героїв Майдану в селищі Чемерівці. В ході вище згаданої зустрічі з проектантами обговорено також питання продовження цих ремонтних робіт.