Привітали працівників Національної поліції

Сьогодні, 4 серпня, відбулися урочисті збори, присвячені Дню Національної поліції України. Привітати працівників Чемеровецького відділення поліції  Городоцького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області прийшов Чемеровецький селищний голова Олександр Собань.

Вітаючи присутніх із професійним святом, Олександр Володимирович подякував за підтримку і співпрацю та в свою чергу запевнив правоохоронців у всебічній підтримці  від Чемеровецької селищної ради та вручив подяки за особистий внесок у зміцнення законності й правопорядку, сумлінне виконання службових обов’язків, досягнення вагомих результатів в оперативно-службовій діяльності, високий професіоналізм і з нагоди Дня Національної поліції України.