Земельні питання на контролі

Один із напрямків діяльності Чемеровецької селищної ради відповідно до вимог чинного законодавства – реалізація повноважень у сфері регулювання земельних відносин.

Вирішення даних питань вимагає їх детального вивчення безпосередньо на місцях. Саме  це стало метою виїздів цими днями  представників відділу з питань земельних ресурсів селищної ради в села Біла та Залісся. За результатами аналізу ситуації по Білій проведено інвентаризацію господарського двору орієнтованою площею 1 га., який бере на себе відповідальність упорядкувати місцевий житель, гр. Гоменюк П.А., відповідно кошти від використання ним земельної ділянки надходитимуть  до селищного бюджету. У с. Залісся комісійно врегульовано питання земельних спорів та встановлено межові знаки.

Участь у розгляді вище зазначених питань взяли в.о. старост Василь Горук і Віталій Король та фахівці з земельних питань, які працюють у відділі земельних ресурсів селищної ради на віддалених робочих місцях та обслуговують закріплені території.